POKOJE BARDZO GOŚCINNE

Karpacz, pokoje

 

 • Nowa Chata: Komfortowe pokoje z prywatnymi łazienkami, każdy wyposażony w TV Sat, czajnik elektryczny, lodówkę i naczynia. W obiekcie można skorzystać również z małego aneksu kuchennego (kuchenka elektryczna, mikrofalowa i minipiekarnik). Cena: sezon (wakacje, ferie, długie weekendy): 40-50zł/os/doba, poza sezonem:  35-50zł/os/doba, Sylwester: od 80-100zł/os/doba;
 • Chatynka: Pokoje wyposażone w TV. W obiekcie dwie łazienki ogólnodostępne. Śniadania i kolacje mozna przygotować korzystając z kuchni (lodówka, kuchnia gazowa, mikrofalowa, czajnik elektryczny i naczynia). Cena: 25-30zł/os/doba, Sylwester: 50-60zł/os/doba


Nasze obiekty znajdują się w centrum miasta, ale przy zacisznej, spokojnej uliczce.


Domy otacza duży teren zielony, graniczący z pięknie uregulowana rzeczką (Płonnica), której wody spływając kaskadami szemrzą cichutko.

W ogrodzie mogą Państwo odpocząć po trudach górskich wycieczek, albo przygotować dania z grilla.

Parking i internet Wi-Fi bezpłatnie
Możliwość przyjazdu ze zwierzęciem wyłącznie po wcześniejszym uzgodnieniu. 
Za zwierzęta nie pobieramy  dodatkowych opłat, prosimy jedynie o utrzymywanie czystości w pokojach i o posprzatanie przed wyjazdem.


Doba hotelowa rozpoczyna się o godz.14.00 w dniu przyjazdu i trwa do godz.11.00 dnia odjazdu.

Po dokonaniu rezerwacji (telefonicznie lub mailowo) poprosimy Państwa o przesłanie zadatku. Na przekaz czekamy 3 dni od momentu złożenia rezerwacji. Zadatek nie podlega zwrotowi w przypadku rezygnacji Gościa z pobytu. Całosci rozliczenia należnosci dokonujemy w dniu przyjazdu.


Więcej zdjęć na naszej stronie www.pokbargos.pl

Wyposażenie obiektu

 • Grill
 • Internet Wi-Fi
 • Ogród
 • Parking

Wyposażenie pokoi

 • Część pokoi z balkonami
 • Dostęp do kuchni
 • Lodówka
 • Radio
 • TV-Sat
 • Telewizor

 

Cennik

 

  

Okres

Nowa chata 

Chatynka

Od marca do czerwca oraz od października do grudnia 

od 40 zł/os.

od 30 zł/os. 

Ferie, wakacje, długie weekendy 

45-50 zł/os.

od 30zł/os. 

Święta

45-50 zł/os. 

---------------

Sylwester 

80-100 zł/os. 

50 - 60 zł/os.

Wrzesień

od 40 zł/os.

od 30 zł/os.

 

opłata klimatyczna: 2.20 zł/os/dzień, parking i internet Wi-Fi bezpłatnie 

 

Doba hotelowa 14.00-11.00 

 

Podane ceny mają charakter orientacyjny i zależą między innymi od długości pobytu, pokoju i liczby osób, dlatego prosimy o złożenie zapytania telefonicznie lub mailem, a przedstawimy Państwu wiążącą ofertę. 

 

Po dokonaniu rezerwacji (telefonicznie lub mailowo) poprosimy Państwa o  przesłanie zadatku. Na przekaz czekamy 3 dni od momentu złożenia  rezerwacji. Zadatek nie podlega zwrotowi w przypadku rezygnacji Gościa z  pobytu. Całosci rozliczenia należnosci dokonujemy w dniu przyjazdu.

POKOJE BARDZO GOŚCINNE Karpacz

Noclegi w otoczonych zielenią dwóch willach, położonych w centrum, ale przy zacisznej uliczce. Bezpłatny internet! POKOJE BARDZO GOŚCINNE położony jest w Karpaczu przy ulicy Dolnej 4,4a. Region: - Karkonosze. Podczas pobytu w pokoju warto zwiedzić atrakcje ul. Dolnej i okolicy.

Nasi partnerzy