Dom Gościnny SZPILKA

Niechorze, pokojeNoclegi nad morzem Niechorze - pokoje nad morzem Niechorze


Dom Gościnny Szpilka to rodzinne pokoje zapewniających nocleg nad morzem w przystępnych cenach. Pokoje są one wyposażone we wszystko co może być pomocne w spędzaniu wolnego czasu. Jeżeli szukasz noclegu nad morzem to nocleg w Niechorzu jest doskonałym wyborem. Samo Niechorze jak i pobliskie miejscowości takie jak Rewal, Trzęsacz, Pobierowo, Pogorzelica zapewniają sporo atrakcji uprzyjemniających wczasy nad morzem i rodzinny wypoczynek. Nocleg w Niechorzu daje dostęp do wielu lokalnych atrakcji


Wyposażenie pokoi :

 • pościel
 • bezpłatne WiFi
 • stolik z krzesłami
 • TV LCD
 • szafa
 • lodówka
 • czajnik elektryczny, szklanki do parzenia kawy i herbaty
 • łazienka z prysznicem
 • ręczniki (opcja)
 • parawan plażowy
 •  koc plażowy
 •  możliwość przygotowania posiłku- kuchnia na zewnątrz budynku
 • od każdej dodatkowej osoby w pokoju pobierana jest opłata w wys. 50%stawki dziennej za jedną dobę pobytu
 • parking płatny-niestrzeżony- 15zł za jedną dobę od jednego pojazdu do siedmiu dni pobytu
 • rezerwacja pobytu powyżej siedmiu dni miejsce parkingowe bezpłatne
 • akceptacja małych zwierząt-kot lub pies-15zł za jedną dobę

Przepiękna szeroka złocista plaża, żywiczne lasy sosnowo – brzozowe Latarnia morska Niechorze, kolejka wąskotorowa którą możemy kursować na trasie Gryfice-Trzebiatów. Duża ilość imprez rozrywkowo-sportowych i to nie tylko w sezonie letnim. Pobliska przystań rybacka sprawia że zawsze możemy liczyć na świeżą rybkę w wielu smażalniach.
Niechorze - to jedna z najbardziej atrakcyjnych miejscowości położonych pomiędzy Morzem Bałtyckim, a jeziorem Liwia Łuża. Graniczy a w zasadzie łączy się z Pogorzelicą, te dwie osady tworzą bardzo dobre miejsce do wypoczynku nad Polskim Morzem. Niechorze składa się z dwóch części: zachodniej, starszej położonej przy klifowym brzegu oraz nowszej, na obszarach bardziej równinnych i przylegających do jeziora. W zachodniej części miejscowości znajduje się latarnia morska zbudowana w 1866 r. Piękny widok z latarni kamera jest wielką atrakcją dla turystów. W Niechorzu znajduje się również Muzeum Rybołówstwa Morskiego. Jezioro Liwia - Łuża położone jest 10 cm nad poziomem morza i należy do najgłębszych w Polsce zbiorników przybrzeżnych. Jezioro jest naturalnym siedliskiem ptactwa wodnego i stanowi ścisły rezerwat ornitologiczny.

Zapraszamy -, zapewniamy noclegi w Niechorzu, pokoje dla rodzin z dziećmi w komfortowych warunkach.


Wyposażenie obiektu

 • Grill
 • Internet Wi-Fi
 • Ogród
 • Parking

Wyposażenie pokoi

 • Część pokoi z balkonami
 • Internet
 • Lodówka
 • Telewizor
 • Łazienka

ZAPRASZAMY OD 01.05.2020

  
od 01.05. 2020 do 31.05.2020
od 01.06.2020
do 30.06.2020

od 01.07.2020
do 18.08.2020

od 19 sierpnia
do 30 września

od 01 października
 

  Pokój 2 osobowy z balkonem
100 PLN (50zł)od osoby za jedną dobę
120 PLN (60zł)od osoby za jedną dobę
150 PLN (75zł)od osoby za jedną dobę
130 PLN (65zł) od osoby za jedną dobę
100 PLN (50)
  Pokój 3 osobowy z balkonem
150 PLN (50zł) od osoby za jedną dobę
180 PLN (60zł)od osoby za jedną dobę
225 PLN (75zł)od osoby za jedną dobę
195 PLN (65zł)od osoby za jedną dobę
150 PLN (50)
  Pokój 4 osobowy- studio dwupokojowe
z balkonem
200 PLN (50) od osoby za jedną dobę
240 PLN (60) od osoby za jedną dobę
300 PLN (75zł) od osoby za jedną dobę
260 PLN (65zł) od osoby za jedną dobę
200 PLN (50)
  Apartament 2 pokojowy pokój trzyosobowy + dwuosobowy z balkonem, osobne łazienki
 
250 PLN (50zł)od osoby za jedną dobę
300 PLN (60zł)od osoby za jedną dobę
375 PLN (75zł)od osoby za jedną dobę
325 PLN (65zł od osoby za jedną dobę)
250 PLN (50)
 

  Dodatkowa osoba
50% stawki os.
50% stawki os.
50% stawki os.
50% stawki os.
50% stawki os.
  Parking
 10 PLN/dzień
10 PLN/dzień
15 PLN/dzień
10 PLN/dzień
 10 PLN/dzień
  Mały pies/kot
10 PLN/dzień
15 PLN/dzień
15 PLN/dzień
10 PLN/dzień
10 PLN/dzień
  Reczniki
5 PLN/dzień/os.
5 PLN/dzień/os.
5 PLN/dzień/os.
5 PLN/dzień/os.
5 PLN/dzień/os.
  Łóżeczko dziecięce
15 PLN/dzień
15 PLN/dzień
15 PLN/dzień
15 PLN/dzień
15 PLN/dzień
  Podatek miejski
2 PLN/dzień/os.
2 PLN/dzień/os.
2 PLN/dzień/os.
2 PLN/dzień/os.
2 PLN/dzień/os.
 •      opłata za cały pobyt pobierana jest w dniu zakwaterowania
 •      wyliczony koszt pobytu nie ulega zmniejszeniu w przypadku skrócenia pobytu

                                                 PO ZAKOŃCZONYM POBYCIE POKOJE SĄ DEZYNFEKOWANE

                            PENSJONAT JEST WYPOSAŻONY W SAMOCZYNNY DOZOWNIK DO DEZYNFEKCJI RĄK


Długopole-Zdrój hotele

Być może hotele w Długopolu-Zdroju nie cieszą się ogólnokrajową sławą i powszechnym uznaniem. Mimo tego niewielu będzie zawiedzionych wyjazdem, decydując się na taką formę noclegów. Znaczna część obiektów tego typu może poszczycić się długą tradycją obsługi gości według najwyższych standardów. Najmniejsze uzdrowisko na Ziemi Kłodzkiej zaczęło funkcjonować już na początku XVIII wieku. W następnym stuleciu wykorzystywanie leczniczych właściwości bijących w okolicy wód mineralnych nabrało zdecydowanie bardziej profesjonalnego charakteru, co wiązało się z rozbudową domów zdrojowych i lokali przeznaczonych na przyjęcie kuracjuszy.

Duża część hoteli w górach w Długopolu powstała w budynkach po dawnych sanatoriach czy pensjonatach dla dostojnych gości. Dzięki temu można liczyć na klasyczne, gustowne i ze smakiem urządzone wnętrza - nawet jeśli większość mebli będących na wyposażeniu pochodzi z nieco innej epoki. Osoby marzące o powrocie do przeszłości i naprawdę książęcych łożach, mogą poszukać noclegu w którymś z pobliskich zamków - właściwie wszystkie mają komnaty/pokoje przygotowane na ugoszczenie turystów.

Niezależnie od dokonanego wyboru, każdy hotel w Długopolu-Zdroju zapewnia wygodę i komfortowy pobyt. Czas spędzany wewnątrz obiektu nie musi oznaczać przebywania zamkniętym na klucz w pokoju (chociaż pary przyjeżdżające tylko we dwoje z ochotą skorzystają z takich okoliczności). Duża część hoteli posiada własny, kryty basen oraz strefę SPA, gdzie można oddać się w ręce fachowców i przejść przez serię genialnych zabiegów. Po takiej sesji każdy nabierze nowej ochoty do życia i odkryje w sobie nowe pokłady sił.

Oczekiwanym standardem jest także salon z biblioteczką, w którym na półkach i stolikach nie będą leżały wyłącznie książki. W hotelach w Długopolu dla gości przygotowano m.in. sprzęt muzyczny, gry planszowe, karciane czy konsole do gier. Niektóre pokoje rzecz jasna też posiadają gadżety i rozrywkowe wyposażenie tego gatunku. Darmowy dostęp do internetu przez komputer w lobby czy sieć WiFi również stał się już podstawą - niektórzy zwyczajnie nie mogą sobie pozwolić, by na dłużej stracić łączność ze światem.

Telewizor też może okazać się przydatny, gdyby pogoda nie zachęcała do wybrania się na dłuższą wycieczkę w teren. A jeśli do tego przy okazji ważny mecz rozgrywa polska reprezentacja, nieważne w jakiej dyscyplinie i konkurencji, zejście do pokoju wspólnego będzie doskonałą okazją do poznania nowych, ciekawych ludzi. Może to być tym łatwiejsze, że chyba każdy szanujący się hotel w Długopolu posiada także pub lub wcale nieźle zaopatrzony barek.

Podobnie szeroki wybór oferują z reguły również karty restauracyjnych menu. Kucharze bardzo dbają o to, by zadowolić nawet najbardziej wymagające podniebienia. Obsługa kelnerów w hotelach w Długopolu-Zdroju nikomu nie pozostawia nic do dodania, tak samo jak pozostałych członków personelu. Czy potrzeba czegoś więcej? Jeśli tak - trzeba dać znać pracownikom lokalu, a oni z pewnością pomogą znaleźć odpowiednie rozwiązanie problemu.

Nasi partnerzy