NAPISZZADZWOŃLOKALIZACJA

Pensjonat BURSZTYN - Boże Ciało

al. Bursztynowa 60, 72-350 Niechorze
Pensjonat BURSZTYN - Boże Ciało
Opis

Spędź długi weekend Bożego Ciała w Pensjonacie Bursztyn w Niechorzu, zaledwie 140 m od plaży!

Pensjonat Bursztyn zaprasza na wyjątkowy długi weekend Bożego Ciała do urokliwej miejscowości Niechorze, położonej w środkowej części wybrzeża Morza Bałtyckiego. Znana z szerokich, czystych plaż i korzystnego mikroklimatu, Niechorze to idealne miejsce na relaks i odpoczynek od miejskiego zgiełku.

Bursztyn to nowoczesny pensjonat oferujący komfortowe pokoje dwu-, trzy- i czteroosobowe. Każdy pokój wyposażony jest w pełen węzeł sanitarny, lodówkę, telewizor oraz dostęp do Internetu. Na terenie obiektu znajduje się również parking dla naszych gości.

Doskonała lokalizacja Pensjonatu Bursztyn – zaledwie 140 m od plaży i 100 m od jeziora Liwia Łuża – zapewnia niezapomniane wrażenia. Bliskość lasu zachęca do aktywnego wypoczynku, spacerów oraz Nordic Walking.

Dodatkowe udogodnienia dostępne w Ośrodku Wczasowo-Rehabilitacyjnym „Jantar-Spa”, znajdującym się 30 m od naszego pensjonatu, obejmują basen, saunę, salę fitness oraz usługi Zakładu Przyrodoleczniczego. Goście mogą także wykupić wyżywienie.

Zapraszamy do Pensjonatu Bursztyn w Niechorzu – idealnego miejsca na długi weekend nad Bałtykiem!

Wyposażenie pokoi
  • Internet
  • Lodówka
  • Telewizor
  • Łazienka
Wyposażenie obiektu
  • Parking
Doba hotelowa: 1600 - 1000
Cennik od 90 zł

Zapraszamy do kontaktu z nami, a przygotujemy dla Państwa ofertę. 

Pakiety

Zobacz oferty specjalne, które czekają na Ciebie w Pensjonat BURSZTYN.

Lokalizacja

Noclegi

Inne polecane noclegi na Boże Ciało blisko ul.Bursztynowej w Niechorzu.

Atrakcje

Atrakcje w pobliżu pensjonat Pensjonat BURSZTYN idealne na Boże Ciało.

Boże Ciało 2025 w Pensjonat BURSZTYN

Jeśli wybierasz się na Boże Ciało noclegi w Pensjonat BURSZTYN Niechorze zaplanuj nad morzem 19 czerwca czerwca + piątek (na odpoczynek i zwiedzanie Niechorza). Gdy już znajdziesz się  na ulicy Bursztynowej 60 podczas Bożego Ciała 2025 uraczysz atrakcji: kościelna procesja, wyjątkowa dla regionu Pomorza Zachodniego, zabawy dla dzieci, odpoczynek w pensjonacie. Wybierz Pensjonat BURSZTYN na długi weekend Bożego Ciała i zarezerwuj nocleg na boze-cialo.pl.

Wyślij zapytanie

Pensjonat BURSZTYN