NAPISZZADZWOŃLOKALIZACJA

Szafirowy Zakątek - Boże Ciało

ul. Matejki 38, 58-540 Karpacz
Szafirowy Zakątek - Boże Ciało
Opis

Gdy świat nabiera kolorów, a w powietrzu unosi się zapach kwitnącej przyrody, Apartamenty Szafirowy Zakątek w Karpaczu zapraszają do spędzenia niezapomnianych chwil w sercu gór.

Długi weekend Bożego Ciała to doskonała okazja, by poczuć urok górskiego lata. Nasze apartamenty, położone w spokojnej dzielnicy Karpacza, gwarantują komfort i relaks w otoczeniu nieskazitelnej przyrody.

Odkryj bliskość natury, spacerując malowniczymi szlakami Karkonoszy. Z Szafirowego Zakątka szybko dotrzesz do najpiękniejszych zakątków regionu, a po dniu pełnym wrażeń wrócisz do przytulnego apartamentu, by naładować baterie.

Zapraszamy do rezerwacji w "Szafirowym Zakątku". Odkryj z nami letnią magię Karpacza podczas weekendu Bożego Ciała. Twoja karkonoska przygoda czeka!

Cennik

Aby dowiedzieć się więcej o cenach naszych apartamentów, zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Pakiety

Zobacz oferty specjalne, które czekają na Ciebie w Szafirowy Zakątek.

Lokalizacja

Noclegi

Inne polecane noclegi na Boże Ciało blisko ul.Jana Matejki w Karpaczu.

Atrakcje

Atrakcje w pobliżu apartament Szafirowy Zakątek idealne na Boże Ciało.

Boże Ciało 2024 w Szafirowy Zakątek

Jeśli wybierasz się na Boże Ciało noclegi w Szafirowy Zakątek Karpacz zaplanuj w górach 30 maja czerwca + piątek (na odpoczynek i zwiedzanie Karpacza). Gdy już znajdziesz się  na ulicy Jana Matejki 38 podczas Bożego Ciała 2024 uraczysz atrakcji: kościelna procesja, wyjątkowa dla regionu Karkonoszy, zabawy dla dzieci, odpoczynek w apartamencie. Wybierz Szafirowy Zakątek na długi weekend Bożego Ciała i zarezerwuj nocleg na boze-cialo.pl.

Wyślij zapytanie

Szafirowy Zakątek