NAPISZZADZWOŃLOKALIZACJA

Szafirowy Zakątek - Ferie zimowe

ul. Matejki 38, 58-540 Karpacz
Szafirowy Zakątek - Ferie zimowe
Opis

Czy marzysz o magicznych chwilach spędzonych w śnieżnym krajobrazie, ślizgając się na nartach po malowniczych stokach Karkonoszy? Czy chciałbyś budować bałwana pod cieniem Śnieżki i rozkoszować się gorącą czekoladą w górskim klimacie?

Karpacz i apartamenty Szafirowy Zakątek to idealne miejsce na ferie zimowe! Malowniczo położone miasteczko oferuje mnóstwo atrakcji dla narciarzy, snowboardzistów, a także dla tych, którzy po prostu pragną odpocząć w zimowym krajobrazie.

Zachwyć się białym puchem na drzewach, krystalicznym śniegiem pod nogami i górskim powietrzem w płucach. Karpacz w zimie to prawdziwa bajka, a my zapewnimy Ci komfortowy nocleg w samym sercu tego raju.

Nie zwlekaj! Miejsca na ferie w Karpaczu znikają w zastraszającym tempie. Zadbaj o niezapomniane wspomnienia dla siebie i swojej rodziny – zarezerwuj swój pobyt już dziś.

Dołącz do nas i poczuj zimową magię Karpacza w pełni. Czekamy na Ciebie! 

Cennik

Aby dowiedzieć się więcej o cenach naszych apartamentów, zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Pakiety

Zobacz oferty specjalne, które czekają na Ciebie w Szafirowy Zakątek.

Lokalizacja

Noclegi

Polecane noclegi w Karpaczu na Ferie zimowe blisko ul.Jana Matejki.

Atrakcje

Atrakcje w pobliżu apartamentu Szafirowy Zakątek idealne na ferie w Karpaczu.

Ferie zimowe 2025 w Szafirowy Zakątek

Zimowa przerwa od szkoły to okazja dla dzieci by wypocząć (i bawić się) w górach. Apartamentu Szafirowy Zakątek Karpacz noclegi na ferie zimowe 2025. Spędź miły czas z rodziną na ul. Jana Matejki 38 i odpoczywaj w Karkonoszach. Pyszne śniadanie, zabawy dla dzieci w apartamencie Szafirowy Zakątek i zimowe atrakcje Karpacza to przepis na udane ferie zimowe!

Wyślij zapytanie

Szafirowy Zakątek