NAPISZZADZWOŃ

Dom wczasowy Larix - Boże Ciało

ul. Modrzewiowa 1a, 72-344 Rewal
Dom wczasowy Larix - Boże Ciało
Opis

Chcesz skorzystać z wolnych dni i zrelaksować się nad polskim morzem? Dom Wczasowy Larix w Rewalu to doskonała propozycja na długi weekend Bożego Ciała.

Dla naszych najmłodszych gości przygotowaliśmy pokój zabaw oraz plac zabaw. W naszym ogrodzie znajduje się miejsce na grill czy ognisko, gdzie można miło spędzić czas, ciesząc się pięknem natury.

Skorzystaj z naszej atrakcyjnej oferty i spędź długi weekend Bożego Ciała nad morzem, ciesząc się relaksem i pięknem polskiej przyrody. 

Zarezerwuj pokój już dzisiaj i ciesz się niezapomnianym wypoczynkiem w Domu Wczasowym Larix. 

Czekamy na Ciebie!

Cennik

Ceny pobytu są różne i zależą od terminu oraz długości pobytu. Dla uzyskania szczegółowych informacji dotyczących dostępności oraz ceny, prosimy o kontakt bezpośredni. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i pomożemy w wyborze najlepszej oferty!

Pakiety

Zobacz oferty specjalne, które czekają na Ciebie w Dom wczasowy Larix.

Noclegi

Inne polecane noclegi na Boże Ciało blisko ul.Modrzewiowej w Rewalu.

Atrakcje

Atrakcje w pobliżu pensjonat Dom wczasowy Larix idealne na Boże Ciało.

Boże Ciało 2024 w Dom wczasowy Larix

Jeśli wybierasz się na Boże Ciało noclegi w Dom wczasowy Larix Rewal zaplanuj nad morzem 30 maja czerwca + piątek (na odpoczynek i zwiedzanie Rewala). Gdy już znajdziesz się  na ulicy Modrzewiowej 1a podczas Bożego Ciała 2024 uraczysz atrakcji: kościelna procesja, wyjątkowa dla regionu Pomorza Zachodniego, zabawy dla dzieci, odpoczynek w pensjonacie. Wybierz Dom wczasowy Larix na długi weekend Bożego Ciała i zarezerwuj nocleg na boze-cialo.pl.

Wyślij zapytanie

Dom wczasowy Larix